03.12.2019 r. - spotkanie z płk Andrzejem Żarkowskim!!!

„Komunikacja warunkuje sukces”.

Jedyne takie spotkanie na Dolnym Śląsku!

Pułkownik Andrzej Żarkowski w KPSW – 03.12.2019 r.

 

 

To pierwsze takie spotkanie, na którym goście będą mogli pochylić się nad najważniejszymi kwestiami XXI wieku: jak zrozumieć różnice między kulturami, jak nie popełniać błędów w komunikacji międzykulturowej i jak negatywnie wpływają na nią powszechne dziś stereotypy i uprzedzenia.

Na te oraz inne kluczowe pytania, pozwalające zrozumieć różnice międzykulturowe w środowisku dyplomatycznym i biznesowym, odpowiedzi udzieli płk Andrzej Żarkowski – zastępca Attaché Obrony, Wojskowego, Morskiego i Lotniczego przy Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Rijadzie, Arabia Saudyjska, oraz zastępca Attaché Obrony przy Ambasadzie RP w Kuwejcie.

W trakcie spotkania odbędą się również bardzo ciekawe, praktyczne pokazy efektywnych sposobów komunikacji i współpracy z partnerami pochodzącymi z odmiennych obszarów kulturowych.

 

Spotkanie odbędzie się w sali rektorskiej w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze – o godz. 10:00 studenci oraz uczniowie pobliskich szkół będą mogli poznać tajniki komunikacji międzykulturowej, które na zawsze zmienią sposób, w jaki postrzegają świat.design by : LEMONPIXEL.pl