O specjalnościPromocja w turystyce górskiej
nowa specjalność na kierunku Dziennikarstwo
i komunikacja społeczna

Kiedy na początku wspinaczki człowiek stoi przed szczytem i patrzy na potężną górę, czuje się przytłoczony. Kiedy patrzy na tą samą górę już po zejściu - jest dumny i ma wrażenie, że może osiągnąć wszystko

Martyna Wojciechowska


Studia licencjackie o specjalności Promocja w turystyce górskiej przygotowują do pracy w sektorze medialnym, jak i w innych podmiotach w dziedzinie turystyki i rekreacji, głównie na obszarach górskich i podgórskich. Studia dostarczą również wiedzy i uczą efektywnego korzystania z narzędzi do kreowania wizerunku i reklamy.
Po ukończeniu studiów będziesz potrafił tworzyć strategie komunikacyjne ukierunkowane na budowanie marki w turystyce górskiej,organizowanie przedsięwzięć w obszarze turystyki i rekeracji oraz na samodzielne prowadzenie działalności menedżerskiej.


Specjalność Promocja w turystyce górskiej to zajęcia, dla ludzi z pasją, na których nauczysz się, jak efektywnie wykorzystywać swoje zainteresowania do planowania strategii komunikacji i korzystania z nowych technologii, do budowania marki w turystyce górskiej. Zdobędziesz wiedzę dotyczącą krajoznawstwa i specyfiki osadnictwa na obszarach górskich, historycznego dziedzictwa tych obszarów ze szczególnym uwzględnieniem Karkonoszy i Gór Izerskich, regionu i regionalizmu, aktywizacji społeczności lokalnej, kultury regionalnej w sieci, małej przedsiębiorczości oraz pozyskiwania środków finansowych na własną działalność gospodarczą (w tym z funduszy unijnych).

O specjalności

Przedmioty

Możliwości zatrudnienia

Rekrutacja

Kontakt

design by : LEMONPIXEL.pl